UPISI 2020./2021.

UPISI U PRVI RAZRED ŠK.GOD.2019./2020.

Ove školske godine kao i prethodnih, učenici s teškoćama u razvoju prijave za upise u obrazovne programe iskazuju putem ureda državne uprave i/ili Gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport grada Zagreba. Prijave za navedene kandidate traju od 27.5. do 10.6.2019. Prilikom prijave potrebno je priložiti:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje Grada Zagreba o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih programa

Opširnije o prijavama i upisima za učenike s teškoćama pročitajte u prilogu "Publikacija za učenike  s teškoćama".

Sve dodatne informacije i obavijesti  o upisima bit će na vrijeme objavljene na našim stranicama.  Također, sve dodatne informacije možete pronaći i na internetskoj stranici www.upisi.hr.

NATJEČAJ ZA UPIS U PRVI RAZRED

objavio: Tamara Štimac   datum: 5. 6. 2019.