UPISI 2020./2021.

POSTUPAK UPISA U PRVI RAZRED ZA ŠKOLSKU GODINU 2019./2020.

Učenici koji su temeljem prijava ostvarili pravo upisa u prvi razred u našoj  školi, javljaju se u školu radi ostvarivanja navedenog prava u sljedećIm terminima:

PONEDJELJAK  15. SRPNJA 2019. U VREMENU OD 12.00  DO 18.00

UTORAK  16.SRPNJA 2019. U VREMENU OD 8.00 DO 14.00

Prilikom upisa u školu je potrebno dostaviti sljedeće dokumente:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžbu 8. razreda
  • Ispunjenu i potpisanu (roditelj i učenik) upisnicu dostupnu na mrežnoj stranici  www.upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete)

Molimo roditelje da na upis, ako je moguće,  dođu s djetetom koje se upisuje u školu. Molimo vas da slijedite upute razrednika u osnovnoj školi,  pratite novosti na internetskoj stranici upisi.hr kao i  obavijesti na stranicama naše škole.

---------

UPISNINA - PARTICIPACIJA UPISA

Na temelju Odluke gradonačelnika Grada Zagreba o iznosu participacije roditelja učenika pri upisu u prvi razred i svaku višu godinu školovanja u iznosu od 150 kn, daje se suglasnost na Odluku Školskog odbora Srednje škole - Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb, Zagorska 14.

Budući da  svi učenici prilikom upisa moraju predati potvrdu o uplaćenoj školarini, pripremili smo opću uplatnicu sa svim potrebnim podacima. Na uplatnici treba upisati svoje podatke i datum uplate, uz navedene podatke o našoj školi. Upisnina je obvezna za sve razrede.

Učenici koji se upisuju u 1. razred trebaju donijeti potvrdu  o izvršenoj uplati na dan upisa 15. ili 16.7.2019.

objavio: Tamara Štimac   datum: 26. 6. 2019.