DATUMI UPISA U PRVI RAZRED

Učenici koji su temeljem prijava ostvarili pravo upisa u našu školu moraju dostaviti potrebnu dokumentaciju i upisnicu.

Termini dostave dokumentacije:

PONEDJELJAK, 12.SRPNJA 2021. OD 12.00  DO 18.00

UTORAK,13.SRPNJA 2021. OD 8.00 DO 14.00

Prilikom upisa u školu je potrebno dostaviti sljedeće dokumente:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje Grada Zagreba o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih programa
  • Svjedodžbu 8. razreda
  • Ispunjenu i potpisanu (roditelj i učenik) upisnicu dostupnu na mrežnoj stranici  www.upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete)

Molimo roditelje da na upis, ako je moguće, dođu s djetetom koje se upisuje u školu. Molimo vas da slijedite upute razrednika u osnovnoj školi,  pratite novosti na internetskoj stranici upisi.hr kao i  obavijesti na stranicama naše škole.

objavio: Tamara Štimac   datum: 29. 6. 2021.