UPISI 2020./2021.

PRIJAVA I UPIS KANDIDATA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU U JESENSKOM UPISNOM ROKU

Kandidati s teškoćama u razvoju koji, u ljetnom upisnom roku nisu ostvarili pravo upisa, a žele iskoristiti mogućnost zasebnog preliminarnog rangiranja u jesenskom upisnom roku u obrazovne programe u kojima je ostalo slobodnih mjesta, trebaju se javiti uredu državne uprave u županiji, odnosno Gradskome uredu za obrazovanje Grada Zagreba .

• Učenici se  javljaju  uredima državne uprave u županiji odnosno Gradskome uredu za obrazovanje Grada Zagreba 16. i 19. kolovoza 2019. godine te iskazuju svoj odabir liste prioriteta redom kako bi željeli upisati obrazovne programe
  • 21. kolovoza 2019. godine kandidati se rangiraju sukladno navedenim listama prioriteta.

Učenici koji su temeljem prijava u jesenskom roku ostvarili pravo upisa u prvi razred u našoj  školi, javljaju se u školu radi ostvarivanja navedenog prava u sljedećem terminu:

PETAK, 30. kolovoza 2019. U VREMENU OD 8.00  DO 14.00

Prilikom upisa u školu je potrebno dostaviti sljedeće dokumente:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžbu 8. razreda
  • Ispunjenu i potpisanu (roditelj i učenik) upisnicu dostupnu na mrežnoj stranici  www.upisi.hr
  • Nalaz i mišljenje Prvostupanjskog tijela vještačenja i/ili zadnji nalaz timske obrade (ukoliko posjedujete)

Molimo roditelje da na upis, ako je moguće,  dođu s djetetom koje se upisuje u školu. Molimo vas da slijedite upute razrednika u osnovnoj školi,  pratite novosti na internetskoj stranici upisi.hr kao i  obavijesti na stranicama naše škole.

UPISNINA - PARTICIPACIJA UPISA

Na temelju Odluke gradonačelnika Grada Zagreba o iznosu participacije roditelja učenika pri upisu u prvi razred i svaku višu godinu školovanja u iznosu od 150 kn, daje se suglasnost na Odluku Školskog odbora Srednje škole - Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb, Zagorska 14.

Budući da  svi učenici prilikom upisa moraju predati potvrdu o uplaćenoj školarini, pripremili smo opću uplatnicu sa svim potrebnim podacima. Na uplatnici treba upisati svoje podatke i datum uplate, uz navedene podatke o našoj školi. Upisnina je obvezna za sve razrede.

Učenici koji se upisuju u 1. razred trebaju donijeti potvrdu  o izvršenoj uplati na dan upisa 30.8.2019. (dan upisa).

objavio: Tamara Štimac   datum: 22. 7. 2019.

Upisi u prvi razred

PRIJAVA I UPIS KANDIDATA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU U JESENSKOM UPISNOM ROKU

Kandidati s teškoćama u razvoju koji, u ljetnom upisnom roku nisu ostvarili pravo upisa, a žele iskoristiti mogućnost zasebnog preliminarnog rangiranja u jesenskom upisnom roku u obrazovne programe u kojima je ostalo slobodnih mjesta, trebaju se javiti uredu državne uprave u županiji, odnosno Gradskome uredu za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba .

• Učenici se  javljaju  uredima državne uprave u županiji odnosno Gradskome uredu za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba 16. i 17. kolovoza 2017. godine te iskazuju svoj odabir liste prioriteta redom kako bi željeli upisati obrazovne programe
  • Upisna povjerenstva ureda državne uprave do 17. kolovoza 2017. godine, do 16:00 sati, unose navedene odabire u sustav NISpuSŠ;
  • 21. kolovoza 2017. godine kandidati se rangiraju sukladno navedenim listama prioriteta.

PETAK, 1.RUJNA 2017. U VREMENU OD 8.00  DO 14.00

• Svjedodžbu 8. razreda

UPISNINA - PARTICIPACIJA UPISA

Na temelju Odluke gradonačelnika Grada Zagreba o iznosu participacije roditelja učenika pri upisu u prvi razred i svaku višu godinu školovanja u iznosu od 100 kn, daje se suglasnost na Odluku Školskog odbora Srednje škole - Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb, Zagorska 14.

Učenici koji se upisuju u 1. razred trebaju donijeti potvrdu  o izvršenoj uplati na dan upisa 1.9.2017. (dan upisa).

Učenici 2. i 3. razreda trebaju izvršiti uplatu najkasnije do 1.9.2017., a potvrdu o izvršenoj uplati  predati razredniku prvi dan nastave 4.9.2017.

________________________________________________________________________________________________________________________

UPISI U PRVI RAZRED SREDNJE ŠKOLE

Učenici koji su temeljem prijava ostvarili pravo upisa u prvi razred u našoj  školi, javljaju se u školu radi ostvarivanja navedenog prava u sljedećem terminu:

ČETVRTAK 13.SRPNJA 2017. U VREMENU OD 8.00  DO 17.00

Prilikom upisa u školu je potrebno dostaviti sljedeće dokumente:

• Rješenje nadležnoga ureda državne uprave/Gradskoga ureda za obrazovanje, kulturu i sport Grada Zagreba o primjerenom obliku odgoja i obrazovanja u osnovnoj školi
  • Stručno mišljenje službe za profesionalno usmjeravanje Hrvatskoga zavoda za zapošljavanje o sposobnostima i motivaciji za najmanje tri/pet primjerenih obrazovnih programa
  • Svjedodžbu 8. razreda
  • Ispunjenu i potpisanu (roditelj i učenik) upisnicu dostupnu na mrežnoj stranici  www.upisi.hr

UPISNINA - PARTICIPACIJA UPISA

Na temelju Odluke gradonačelnika Grada Zagreba o iznosu participacije roditelja učenika pri upisu u prvi razred i svaku višu godinu školovanja u iznosu od 100 kn, daje se suglasnost na Odluku Školskog odbora Srednje škole - Centar za odgoj i obrazovanje, Zagreb, Zagorska 14.

Učenici koji se upisuju u 1. razred trebaju donijeti potvrdu  o izvršenoj uplati na dan upisa 13.7.2017. (dan upisa).