Nagrade školi

PROJEKT GrEAT

Nastavnici naše škole su prošli tjedan (17.-19. listopada) sudjelovali na 2. edukaciji za nastavnike koja se održala u Španjolskoj, u malenom gradiću po imenu La Vall d'Uixó. Edukacija je organizirana u sklopu EU projekta GrEAT koji se u našoj školi provodi već drugu školsku godinu. Nastavnici su u trodnevnoj edukaciji stekli puno novih znanja o ekologiji i zelenim poslovima, ali i dobili nove ideje kako uvesti zanimljive aktivnosti u našu školu.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 24. 10. 2018.

UPISI 2018./2019.