preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
KONTAKTI
Projekti

Mreže

 

Sigurno surfanje

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 9. 2015.

Ukupno: 168015
Ovaj mjesec: 3509
Djelatnici

STRUČNO - PEDAGOŠKA SLUŽBA

RAVNATELJICA - Đana Baftiri dana.baftiri@ss-czoio.hr

PEDAGOGINJA - Tamara Štimac tamara.stimac@ss-czoio.hr

SOCIJALNA PEDAGOGINJA - Maja Postoglu maja.postoglu@ss-czoio.hr 

DEFEKTOLOG ZA PRAĆENJE PROCESA SOCIJALIZACIJE I ZAPOŠLJAVANJE OSPOSOBLJENIH UČENIKA - Tamara Berić-Blažić 
tamara.beric-blazic@ss-czoio.hr

LOGOPEDINJA - Jadranka Bižić jadranka.bizic@ss-czoio.hr

KNJIŽNIČARKA - Željka Vidović zeljka.vidovic@ss-czoio.hr

 

NASTAVNIČKO VIJEĆE

Andrea Mataković andrea.matakovic@ss-czoio.hr 

Anita Gabrić anita.gabric@ss-czoio.hr

Blanka Beus blanka.beus@ss-czoio.hr

Branka Budimir branka.budimir@ss-czoio.hr

Danijela Pavičić – Spevec danijela.pavicic-spevec@ss-czoio.hr

Davor Lukačević davor.lukacevic@ss-czoio.hr

Dijana Matić dijana.matic@ss-czoio.hr

Dinka Elvedina Siječić dinka.sijecic@ss-czoio.hr

Dražena Šaka drazena.saka@ss-czoio.hr

Dunja Belošević- Buden dunja.belosevic-buden@ss-czoio.hr

Gordana Krajačić gordana.krajacic@ss-czoio.hr

Gordana Vuletić gordana.vuletic@ss-czoio.hr

Jadranka Slavujević jadranka.slavujevic@ss-czoio.hr

Jasenka Šebečić jasenka.sebecic@ss-czoio.hr

Ksenija Pinterić ksenija.pinteric@ss-czoio.hr

Maja Trakoštanec maja.trakostanec-prdun@ss-czoio.hr

Margita Sabolić margita.sabolic@ss-czoio.hr

Marija Fridl Grosicki marija.fridl-grosicki@ss-czoio.hr

Marija Tomašević marija.tomasevic@ss-czoio.hr

Martina Mijatović martina.mijatovic@ss-czoio.hr

Petar Beneti  petar.beneti@ss-czoio.hr

Nikolina Pupić – Grmovšek  nikolina.pupic-grmovsek@ss-czoio.hr

Olivera Čulo olivera.culo@ss-czoio.hr

Petra Međimorec – Grgurić petra.medimorec-grguric@ss-czoio.hr

Sanda Čanić sanda.canic@ss-czoio.hr

Sanja Koščević-Antić sanja.koscevic-antic@ss-czoio.hr

Sanja Prah sanja.prah@ss-czoio.hr

Saša Sučić sasa.sucic@ss-czoio.hr

Senka Poljak senka.poljak@ss-czoio.hr

Tea Martinić tea.martinic@ss-czoio.hr

Vinko Jelušić vinko.jelusic@ss-czoio.hr

 

STRUKOVNI UČITELJI

Anđelka Pavković andelka.pavkovic@ss-czoio.hr

Hrvoje Knežević hrvoje.knezevic@ss-czoio.hr

Ivana Jukić ivana.jukic@ss-czoio.hr

Katarina Boršić katarina.borsic@ss-czoio.hr

Valentina Žgela – Jakić  valentina.zgela-jakic@ss-czoio.hr

 

ADMINISTRATIVNA SLUŽBA

 Gordana Pavičić – tajnica gordana.pavicic@ss-czoio.hr

Ankica Marić – računovođa ankica.maric@ss-czoio.hr

Marija Čutunić – administrativna tehničarka marija.cutunic@ss-czoio.hr

 

TEHNIČKO OSOBLJE

Vesna Vranjež - kuharica

Marija Živković - kuharica

Danica Bikić - spremačica

Vesna Žalac - spremačica

Stjepan Puh - domar

Tražilica



O školi

Raspored zvona


Raspored sati


Kalendar i vremenik

 


Učenička zadruga

Monografija

   


Školski list

 


Vodič za roditelje


Korisni linkovi

 

Poštovani roditelji, na našu web stranicu stavljamo obavijesti iz života Škole popraćene fotografijama naših učenika. Ukoliko ne želite da fotografija vašeg djeteta bude u tom kontekstu objavljena, najljepše molimo da se osobno javite u Pedagošku službu i o tome nas izvijestite.





preskoči na navigaciju