preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
KONTAKTI
Projekti

Mreže

   

Brojač posjeta
Ispis statistike od 22. 9. 2015.

Ukupno: 88349
Ovaj mjesec: 2789
Pohvaljivanje i nagrađivanje

NAJ-POMAGAČI 2017.

https://www.clipartsgram.com/hand-holding-heart-clipart-21819 (7.7.2017.)

“Više usrećuje davati nego primati!”

(prema Djela apostolska 20,35)

 

Ova divna misao nas je potaknula da i ove godine nagradimo učenike koji svoje vrijeme nesebično daruju drugima. Nagrade za najbolje pomagače u šk.g. 2016.-2017. dodjelila je ravnateljica na Danu škole sljedećim učenicima:

  • Mihaela Glasnović
  • Maja Leko
  • Marina Martinac
  • Marina Šarac
  • Karlo Repić
  • Denis Šebrek
  • Branko Preložnjak
  • Antonio Kosmat-Jumić
  • Antun Klaus-Kovačić

  :: opširnije :: 


objavio: Željka Vidović  datum: 7. 7. 2017. 10:49

POHVALJENI UČENICI U ŠKOLSKOJ GODINI 2016./17.

https://www.google.hr/search?q=POHVALA&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-ivCuk_PUAhXGUlAKHbLIB

 

POHVALOM NASTAVNIČKOG VIJEĆA POHVALJENI SU:

1.K – Tomić Patricija

2.B - Vratarić Ivana

2.C – Glasnović Mihaela

2.G – Gollner Kristijan

2.H – Furić Petar

3. B - Pajur Ana Marija

3. C - Kujundžić Erika

3. D - Golub Melita i Škreblin Slavica

3. F - Mužar Tomislav

3. H - Kovačević Mihaela, Pavić Ilija, Petek Marija i Žeravica Nikolina

 

POHVALOM RAZREDNOG VIJEĆA POHVALJENI SU:

1.A  - Santina Kejić

1. C - Rizvani Vildana

1. D - Rajčić Robert i Richter Iva

1. E - Mašić Ešef, Mulavdić Matija i Šmajgl Martin

1. F - Peretić Stjepan

1. H - Leko Maja

1. K - Gecan Neven

1. M - Martinec Marina

2. C - Bednjanec Jelena, Lončar Branko, Lužanec Klaudija, Mišljenović Dominik i Salopek Nina

2. E - Geisler Gabrijel i Matunec Tomislav

2. F - Šebrek Denis

2. G - Mirenić Stjepan

2. H - Premuž Ana-Marija i Vlajinić Valentina

2. K - Jelenić Mihajel

3. A - Abaz Matea, Hasanović Mihaela, Mavrić Dijana i Marinac Zvonimir

3. B - Ratešić Marija, Rebrović Magdalena i Strabić Valentina

RO 1 - Banjedvorec Ivan, Grgečić Gabrijel, Jakovljević Iva, Slavulj Matej, Smolić David i Tokić Kristina

RO 2 - Bajza Kruno, Malkoč Marija, Mijatović Marinela i Varga Neven

 

POHVALOM RAZREDNIKA POHVALJENI SU:

1. F - Franc Dario Mihael

1.G - Gollner Dominik

1.H - Kosmat Jumić Antonio

1. L - Bajević Natalija i Matković Marija

1. N - Ponjan Ivan i Šafarik Petar

2. E - Pleško Josip

2. F - Bušić Tomislav, Gruber Benjamin, Kos Patrik i Šimek Valentino

2. G - Menalo Antonijo

2. H - Alukić Paolo, Baćurin Filip i Berishaj Leonarda

2. K - Omerović Saja

3. E - Beriša Ajša, Karamatić Franjo i Perić Željko

 

ČESTITAMO!

 

 

 

                                                                                                                       

  :: opširnije :: 


objavio: Ksenija Pinterić  datum: 6. 7. 2017. 00:03

POHVALJENI UČENICI U ŠK. GOD 2015./2016.

https://www.google.hr/search?q=pohvaljeni+u%C4%8Denici&espv=2&biw=1907&bih=889&source=lnms&tbm=isch

TREĆI RAZREDI

POHVALOM NASTAVNIČKOG VIJEĆA POHVALJENI SU:

3. B - Ajeti Violeta

3. C - Bilić Lucija i Dravinec Božica

3. M – Kišak Mario

3. N – Čižmek Kristijan i Varjačić Milan

3. O – Fabijanić David

3. P – Bojić Julija i Panjan Josipa

 

POHVALOM RAZREDNOG VIJEĆA POHVALJENI SU UČENICI:

3. B – Muhar Sara

3. C – Repić Ivan

3. D – Cesarec Ivana i Veličan Andreja

3. E – Filko Antonela, Golub Antonio, Herendić Andreja, Modrić Robert, Radovanić Katarina, Šarić Antonija, Škrnjug Gradiški Mirjana i Trkeš Nikolina

3. H – Batljan Dario, Gudlek Jakob i Sever Marko

3. N -  Rešetar Igor

3. O – Gubić Nikolina i Požarić Antonio

3. P – Ivan Franjo i Konjević Sonja

 

POHVALOM RAZREDNIKA POHVALJENI SU UČENICI:

 

3. B – Ban Toni, Jelavić Ivan i Marković Anamarija

3. K – Babić Renata

3.N – Cesarec Ivan i Stanić Danijel

 

PRVI I DRUGI RAZREDI TE RO1 I RO2

 

POHVALOM NASTAVNIČKOG VIJEĆA POHVALJENI SU:

1. C – Kufek Ana

2. D – Golub Melita i Škreblin Slavica

2. E – Beriša Ajša i Perić Željko

2. H – Kovačević Mihaela i Petek Marija

RO 1 – Trajkovski Ana

RO 2 – Bajza Kruno i Antonio Lovrić

 

POHVALOM RAZREDNOG VIJEĆA POHVALJENI SU UČENICI:

1. B – Bajević Vezira, Đurešić Božidar, Emeršić Nikolina, Klaus-Kovačić Antun, Nikolić Ivana, Vratarić Ivana, Šebalj Viktorija i Vujević Antonio                                                                             

1.C – Glasnović Mihaela, Lončar Branko, Lužanac Klaudija i Mišljenović Dominik 

1.E – Matunec Tomislav 

 1. G – Gollner Kristijan i Mirenić Stjepan

 1. H – Premuž Ana-Marija i Furić Petar 

2. A – Abaz Matea, Marinac Zvonimir, Mavrić Dijana i Hasanović Mihaela

2.B – Pajur Ana Marija, Ratešić Marija i Rebrović Magdalena

2.D – Duspara Mislav

2.H – Vezmarović Gabrijel

 RO 2 – Kamenščak Mario, Malkoč Marija i Putar Matija

RO 1 – Cikojević Nikola i Šantić Tomislav

 

POHVALOM RAZREDNICE POHVALJENI SU UČENICI:

 

1.A – Barišić Julija, Biuković Katarina, Filipčić Nikolina, Muhar Tea i Vlahović Ana

1.H – Berishaj Leonarda, Flikač-Vasiljević Tena, Jeleč Anita, Marinić Karla, Vlajinić Valentina i Beniković Antonio

2. A – Tkalec Anita

2.B – Strabić Valentina

 

ČESTITAMO !!!

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Ksenija Pinterić  datum: 7. 7. 2016. 23:16

NAJ-POMAGAČI 2016.

Naša škola se odlikuje brojnim dobrim učenicima, ne samo po ocjenama već i po dobrim osobinama. Na proslavi povodom Dana škole, 17.5.2016. pohvalili smo i nagradili učenike koje su uvijek spremni pomoći drugim učenicima, profesorima i ostalim zaposlenicima škole. 

 

NAJ-POMAGAČI ŠKOLE 2015./2016.

Tijana Blažević Marija Malkoč
Kruno Bajza Željko Očić
Sara Muhar Marlena Jeleković
Matea Abaz Ivan Jelenić
Luka Lukač Kristina Prša
Tena Flikač Vasiljević   Mario Kišak
Božica Dravinac Antonela Filko
Gabrijel Grgečić Renata Babić 
Refika Husein Antonio Lovrić

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Željka Vidović  datum: 23. 6. 2016. 12:49

IZOSTANCI ZA STUDENI I PROSINAC Vijest ima dokument u privitku

www.clipartof.com

Pohvaljujemo razrede s najmanje izostanaka u studenom i prosincusmiley

Da bi saznali koji su to razredi, kliknite na "opširnije" i otvorite dokument.

  :: opširnije :: 


objavio: Željka Vidović  datum: 20. 1. 2014. 17:40

NAJBOLJI UČENICI NAŠE ŠKOLE U ŠK. GOD 2012/13.

Cijele smo godine pratili rad, marljivost, zalaganje, redovitost učenika na praksi i u nastavi, pristojnost u ponašanju, odnos prema profesorima i drugim učenicima, učenje kao i sudjelovanje u slobodnim aktivnostima škole kako bismo mogli odabrati i proglasiti najbolje učenike naše škole.  Pohvaljuju se slijedeći najbolji učenici:

Valentino Muhar, 1.L,  Luka Rajković, 1.M, Ivana i Kristina Grilec, 2.B, Tanja Žabić, 2.D, Neven Lončarek, 3.C, Nikola Farkaš, 3.G, te Alma i Pašana Šečić, 3.E, kao najsvestranije učenice.

  :: opširnije :: 


objavio: Ksenija Pinterić  datum: 5. 7. 2013. 14:57

NAJLJEPŠA UČIONICA šk.g. 2012./2013.

Natječaj za najljepše uređenu učionicu započeo je 17.11. i trajao je do 20.12.2012.  

Komisija u sastavu sljedećih profesorica: ravnateljica Đana Baftiri, pedagoginja Tamara Štimac, knjižničarka Željka Vidović, logopedinja Jadranka Bižić i profesorica Sanja Prah pregledala je sve učionice i proglasila najljepšom učionicu razrednih odjela  I.A, I.E, III.C i III.E.

Navedeni razredni odjeli za nagradu će dobiti ulaznice za kino. Čestitamo nagrađenim učenicima, a preporuka svima je da i dalje uljepšavaju prostore u kojima svakodnevno borave i da čuvaju školsku imovinu.

 

 

  :: opširnije :: 


objavio: Željka Vidović  datum: 19. 2. 2013. 08:56
 


Tražilica



O školi

Raspored zvona


Raspored sati


Kalendar i vremenik

 


Učenička zadruga

Monografija

   


Školski list

 


Vodič za roditelje


Korisni linkovi

 

Poštovani roditelji, na našu web stranicu stavljamo obavijesti iz života Škole popraćene fotografijama naših učenika. Ukoliko ne želite da fotografija vašeg djeteta bude u tom kontekstu objavljena, najljepše molimo da se osobno javite u Pedagošku službu i o tome nas izvijestite.





preskoči na navigaciju