Nagrade školi

• logoterpaiju,
  • kineziterapiju,
  • muzikoterapiju,
  • savjetovalište za učenike.

Više o programima pročitajte klikom na sliku.

PROGRAM "PLAY ATTENTION"

Program "Play attention"  inovativan je sustav učenja koji pomoću posebno razvijenih računalnih alata pomaže učenicima s teškoćama pažnje i koncentracije (ADHD), autizmom i ostalim poremećajima autističnog spektra te im olakšava ispunjavanje svakodnevnih zadataka. Ovaj način učenja pomaže im da zadrže motivaciju za zadatke koje inače izbjegavaju i ne vole.

Svrha uvođenja računalnog programa „Play attention“ u našu školu je unaprijediti kvalitetu života učenika i osigurati adekvatne uvjete za sudjelovanje u nastavi te završetak srednjoškolskog obrazovanja.

Program se trenutno provodi samo u nekolicini OŠ dok u srednje škole još do sada nije uveden. Našu školu je u ovom projektu podržala RTL televizija „RTL pomaže djeci“ kojoj ovim putem zahvaljujemo na donaciji.

Program će se početi provoditi od školske godine 2018./19.

UPISI 2018./2019.