Informatička grupa

Cilj informatike u našoj školi je približiti svijet računala i multimedije našim učenicima. Iako su brojni bili zainteresirani i motivirani, zbog rasporeda i nedostatka prostora, informatička skupina imala je ograničeni broj učenika. U malom broju kvalitetno smo radili i učili osnove korištenja računala, njegove dijelove i Internet.

Krenuli smo od samog početka: izgled i dijelovi računala, osnove korištenja, stvaranje Word dokumenta te korištenje Interneta. Bavili smo se temama koje nas zanimaju: sport, moda, Facebook i teme vezane uz nastavu.

Učenici su vrijedno učili i napredovali u vještinama korištenja računala. Sve zajedno ih pohvaljujem i očekujem slijedeće godine u informatičkoj skupini.

.