Dramska družina

DRAMSKA DRUŽINA

Dramska družina postoji dugi niz godina i sudjeluje u kreiranju svih priredbi škole. Djelovanjem družine potičemo  učenike da zavole književnost i dramsku umjetnost. U družinu se mogu uključiti svi učenici koji su se već bavili glumom, ali i oni koji su to potajno željeli, ali zbog različitih razloga nisu ostvarili svoju želju.

Dakle, svi koji žele sudjelovati u zajedničkom stvaranju predstava, učiti glumiti i pri tom se dobro zabavljati, svi koji žele osjetiti uzbuđenje prije i za vrijeme predstave i veseliti se uspjesima, slobodno se javite i postanite član dramske družine.

Fotografije predstava nalaze se u foto-galeriji.

:: opširnije ::

objavio: Ksenija Pinterić  datum: 28. 6. 2015. 10:06