Dojmovi roditelja

Kao prvo hvala na svemu! Došli smo misleći ostati mjesec dana, ali prevarili smo se i završili školu, jednu etapu u naša 4 života, koliko je članova u našoj maloj obitelji, zadovoljni što smo našli rješenja i prevladali mnoge bojazni. Najviše se zahvaljujem na mogućnosti i organiziranju da je Gabrijel mogao uvijek ići ujutro u školu. Hvala na otvorenim vratima u ranojutarnjim satima kada je Gabrijel mogao na toplom i suhom čekati nastavu. Bez te geste on ne bi mogao završiti školovanje. Pratili smo rad škole i učili s Gabrijelom i čudili se sami sebi kako smo prevladali neke nedoumice. Svima  Vama želimo da Vam se Vaše dobro vrati, ako ne Vama onda Vašoj djeci mjerom dobro natepenoj i natresenoj. Mi smo dobro što i Vama kao i svim djelatnicima želimo. Ja radim, a dečki uživaju u ljetnoj otvorenoj teretani. U ovom trenutku spremaju sijeno za zimu i žanju žito. Nije im dosadno, a na kraju dana -nagrada - kupanje u staroj kadi na vrtu. Danas smo Gabrijeli ja bili na upoznavanju u školi „Slava Raškaj“. U ovom trenutku čekamo dozvolu od ministarstva za upis krojača. Lijepo su nas primili i bilo je ugodno popričati s novim ljudima s kojima ćemo biti u tandemu 2 godine. Ono što nas je brinulo u novoj školi je sve dobro: nema smjena - škola je uvijek u jutro, a praksa je u školi, tako da smo prezadovoljni. I na kraju sam Vaas htjela zamoliti, ako nam možete vratiti dokumente koje smo predali na upisu u vašu školu ili bar fotokopije jer većina će nam vrijediti kod upisa u ovu školu. Molim vas da dokumente date Gabrijelu kada dođe u petak u školu. HVALA JOŠ JEDNOM ZA SVE!

Svi Vezmarovići