Nagrade školi

Mladi vrtlari

Školska godina 2016./2017.

Mladi vrtlari su skupina zaljubljenika u cvijeće i zemlju. To su uglavnom učenici koji se obrazuju za pomoćnog cvjećara i vrtlara, ali im se u aktivnostima pridružuju i učenici PSP-a i radnog osposobljavanja.

U šk.g. 2016./2017. bili smo vrijedni i svojim radom uljepšali školu i školsko dvorište:

• jesen - sadnja lukovica u školskom kamenjaru - lukovice tulipana i narcisa kupljene su s novcem koji su polaznici radnog osposobljavanja zaradili sakupljanjem plastičnih boca u školi
  • zima – tuširali smo, presađivali, prihranjivali i zalijevali lončanice u školi, sijali smo božićnu pšenicu
  • proljeće – čistili smo, plijevili i okopavali školski kamenjar, u svibnju smo sadili cvatuće jednoljetnice i trajnice (begonije, vinke, verbene, karanfile, ivančice..). Nakon sadnje u nekoliko smo navrata plijevili i zalijevali cvijeće u kamenjaru.
  • eko akcija - uređivali smo kamenjar te čistili travnjak i prednji dio dvorišta​

:: opširnije ::

objavio: Željka Vidović  datum: 28. 10. 2016. 17:46