POSJETA GALANTERIJSKOJ RADIONICI

Učenici 1.E i 3.L razreda posjetili su 19.11.2018. radionicu za izradu galanterije KoArt. Srdačno nas je primio vlasnik radionice g.Tomislav Petković i zaposlenici radionice. Učenicima su omogućili da se upoznaju s cijelim tehnološkim procesom izrade galanterijskog proizvoda – od konstruiranja, izrade šablona, krojenja i sastavljanja dijelova u gotovi proizvod. Također,zaposlenice radionice se pokazale učenicima što i kako rade pojedini strojevi. Trenutno se u radionici izrađuju etuii za policijske značke što je učenicima bilo izuzetno zanimljivo.

objavio: Željka Vidović   datum: 23. 11. 2018.