ODRŽIVI BOŽIĆ U ZAGREBU – RECI BOŽIĆ

Naša škola doprinijet će ljepšem Adventu u našem gradu! Udruga „Priroda za sve“ organizira prvi održivi Božić u Zagrebu – RECI Božić, pri čemu su  brojne škole pozvane izraditi i postaviti svoje božićno drvce izrađeno od otpadnih materijala.

(klikni opširnije)

Ovaj „Najbolji Advent u Europi“ odvija se na Trgu Ante Starčevića, a traje od 29. studenog 2019. do 1. siječnja 2020. Posjetite recikliranu šumu u kojoj se nalaze brojna maštovita reciklirana drvca, među kojima je i drvce što su ga izradili naši učenici. Na istom mjestu će vas dočekati  i mnoštvo kulturnih, interaktivnih te gastronomski sadržaja i ponuda.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 4. 12. 2019.