Ukupno: 192779

EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

23. veljače 2020. u 16 sati poslušajte na Radio Mariji emisiju Nadom nošeni. Urednica i voditeljica je profesorica Jasenka Šebečić.

Teme: Priprema za obilježavanje 60.obljetnice Dana  škole, uloga psihologa u školi, skijaško natjecanje na Sljemenu, predstavljanje karate kluba ALFA i parakarate discipline,  veljača dan zaljubljenih

Gosti; gđa ravnatelj prof. Đana Baftiri, psihologinja pripravnica Iris Gotal, prof. TZK Ksenija Pinterić, trener karate kluba Alfa Stefan Cvetanovski, Učenici 3. razreda: Ante, Roko i Toma, i učenici 2.c i e razreda

Emisija donosi informaciju o pripremama za obilježavanje 60. obljetnice Dana škole, opisuje ulogu psihologa u školi, prikazuje uspjehe naših sportaša u skijanju,  predstavlja parakarate disciplinu kojom se bave naši učenici u karate klubu Alfa gdje uz vodstvo trenera Stefana Cvetanovskog postižu vrhunske državne rezultate i pripremaju se za europska i svjetsko natjecanje,  donosi učenička promišljanja o ljubavi povodom dana zaljubljenih.

Cilj emisije je upoznati slušatelje sa aktualnim događanjima u našoj školi i pripremama za nadolazeću 60. obljetnicu škole, približiti ulogu i zadaće psihologa, predstaviti sportske uspjehe naših učenika i njihove stavove o životu, ljubavi i zaljubljenosti.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 21. 2. 2020.