RONJENJE S RK GERONIMO

Školska knjižničarka i profesori tjelesnog pokrenuli su projekt „Upoznajmo neobične sportove“ s ciljem da učenici isprobaju sportove koje ne mogu isprobati na satu tjelesnog. Prvi takav sport je bilo ronjenje s bocama. U nedjelju, 23.2.2020. instruktorica Sandra iz ronilačkog kluba “Geronimo“ upoznala je Ivanu, Kevina, Luku i Davida s ronilačkom opremom i znakovima kojima ronioci komuniciraju pod vodom i u moru. Nakon teorije na suhom, učenici su prvo isprobali plivanje s perajama, a nakon toga i s bocama. Na kraju je svaki učenik dobio potvrdu i isprobao prave ronilačke kekse – napolitanke – koje su obavezni dio svakog ronilačkog izleta. Zahvaljujemo ronilačkom klubu „Geronimo“ na divnom iskustvu!!! Fotografije pogledajte ovdje.

objavio: Željka Vidović   datum: 24. 2. 2020.