PORUKA MATURANTIMA

Dragi naši maturanti,

brzo je prošlo vaše školovanje! Sjećamo se trenutka kada ste uplašeni i zabrinuti ušli u školu prije tri godine. Danas kada se završava naše druženje s vama, vidimo vas ponosne, odvažne i nasmijane. Zahvalni smo na susretu s vama jer ste obogatili naš život. Istodobno žalimo što se ovime završava naše zajedničko druženje.

Budite ponosni na sebe što ste uspjeli završiti školovanje, a mi na vas da ste lijepo napredovali i stekli mnoga nova znanja i vještine.  Vaši nastavnici, a posebno razrednici su uložili veliki trud u vaše školovanje.  Prepoznali su mnoge vaše sposobnosti, poticali vas na napor da ustrajete u ciljevima i idejama.

Naša škola vam je dala dobre temelje vašeg budućeg života. Napuštajući ovu školu nemojte zaboraviti sva znanja i vještine koje ste stekli, sreću i zadovoljstvo koje vas je pratilo tijekom školovanja. Pred vama je još obrana završnog rada koja će se održati 18.6.2020. i u kojoj vam želim puno uspjeha! Sa zadovoljstvom i nestrpljenjem se radujemo što ćemo vas opet vidjeti!

Na raskrižju života završava škola i započinje nov život. U budućem životu želimo vam puno sreće , da budete dobri radnici na ponos svojoj školi te da nastavite širiti dobro među ljudima.

ravnateljica

mr.sc. Đana Baftiri, prof.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 28. 5. 2020.