EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 28. lipnja 2020. od 16 sati poslušajte Radio Mariju i emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. Osvrnut ćemo se na proteklu školsku godinu, upise u prvi razred, a potom i praćenje naših učenika nakon završetka srednjoškolskog obrazovanja i njihovog snalaženja na tržištu rada. U emisiji razgovaramo s prof. Tamarom Štimac, prof. Tamarom Berić Blažić i na kraju koja riječ i s gospodinom Stjepanom Puhom, našim domarom u mirovini.

Za vas vodi i emisiju priprema vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 27. 6. 2020.