EUROPSKI TJEDAN PROGRAMIRANJA

U vremenu od 10.do 25.10.2020. naša je Škola sudjelovala u Europskom tjednu programiranja (EU Code Week) u sklopu  Erasmus+ projekta INSERTA 21. Učenici su izrađivali crteže u binarnom kodu, ali i dekodirali nazive država koje sudjeluju u projektu. Svi su s veseljem i znatiželjom pristupili novim i zanimljivim aktivnostima te rado sudjelovali, oduševljeni novim i zanimljivim aktivnostima. Ohrabreni pozitivnim rekcijama učenika i nastavnika odlučili smo i iduće godine sudjelovati u EU tjednu programiranja.

Kako nam je bilo tijekom aktivnosti pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Željka Vidović   datum: 21. 10. 2020.