VALENTINOVSKI PLES 2016.

15. veljače 2016. razredni odjel 1.D je uz pomoć razrednice Senke Poljak, prof. te drugih učenika i profesora pripremio Valentinovski ples. Prikazan je film o životu sv.Valentina, a uz citate i ljubavne pjesme učenice su otplesale dvije plesne točke. Nakon toga je slijedio ples, a svi plesači su dobili narukvice s ljubavnim citatima.

Tekst organizatorice događaja profesorice Senke Poljak:

Valentinovski ples - LJUBAV ne prestaje

15.2.2016. u B turnusu jutro 1.d razredni odjel i njihova razrednica pripremili su Valentinovski ples.

Što su sve pripremili za nas uz pomoć drugih učenika i profesora?

Na satovima hrvatskog jezika obrađene su lirske pjesme ljubavne tematike,  tijekom školskih odmora zahvaljujući radiju ZAG našeg Centra emitirane su ljubavne pjesme, izrađene su narukvice za svakog učenika s ljubavnim citatima koje je svaki Valentinov plesač dobio, preveden je s engleskog jezika i sinhroniziran (2 učenice) crtani film o životu SV.VALENTINA, učenici 3.c napisali su za priredbu svoje citate o ljubavi, učenice su na temu ljubavi otplesali dvije plesne točke, pripremljena je video projekcija  trenutno najvećih plesnih hrvatskih hitova i zadnje, al ne manje važno domjenak i sladak i slan i osvježavajuć.

Zahvaljujemo ravnateljici i svim djelatnicima i učesnicima na potpori, a posebno GRIČ aktivu i njihovoj donaciji za Valentinovski domjenak. Hvala i pratio vas zagovor  sv. Valentina-Zdravka.

Pozdrav od Srca; Razrednica 1.d Senka Poljak

P.S. pobjednička pjesma je IVAN ZAK;“ Ne pitaš za mene“, a recitacija Konstantin Simonov;“ Čekaj me...“

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 15. 2. 2016.