DINO JELUSIĆ- gost natjecanja u karaokama

Već po treći put za redom u našoj se školi održalo natjecanje u karaokama. Bilo je lijepo i veselo. Naročito nas je oduševio gost Dino Jelusić, koji je pomogao žiriju u odabiru najboljeg među natjecateljima.

Svi su natjecatelji bili izvanredni. Žiri je imao težak posao pa je dugo zbrajao bodove. Za to vrijeme naš gost otpjevao je svoje dvije pjesme. Započeo je svima poznatom pjesmom“Ti si moja prva ljubav“, čime je zapalio publiku koja je zajedno s njim pjevala. Zaista je bilo fantastično!
Predstavio je i svoju najnoviju, ljubavnu pjesmu „Malena“, kojom je raznježio većinu srca u dvorani.
Nakon nastupa Dino je podijelio svim finalistima poklone sponzora „Laura kozmetike“, a pobjednici KRISTINI, uručio je nagradu za osvojeno prvo mjesto.
 Naš je gost imao još posla, neumorno se fotografirao i dijelio autograme .
Na kraju  je s članovima novinarske družine  razgovarao o svojim uspjesima, planovima, školi, ljubavi i koječemu drugom.
U obraćanju publici Dino je rekao da su svi sudionici natjecanja pobjednici, jer su lijepo pjevali, lijepo se ponašali i u najsjajnijem svjetlu predstavili našu školu.

objavio: Željka Vidović   datum: 9. 3. 2009.