Nagrade školi

EMISIJA NA RADIO MARIJI

U nedjelju, 24. rujna 2017.  u 16 sati na Radio Mariji možete poslušati emisiju “Nadom nošeni”. Tema emisije je početak školske godine u Srednjoj školi - Centru za odgoj i obrazovanje, organizacija rada, novi programi i nastavni predmeti (Domaćinstvo), program rada PSP-a (produženog stručnog postupka), osvrti učenika prvih razreda na početak školovanja u srednjoj školi, savjeti maturanata prvašićima. U emisiji sudjeluju: gđa ravnatelj mr. sc. Đana Baftiri, gđa pedagog prof. Tamara Štimac, prof. Lejla Osmančević-Katkić, učenici 1.H, 3.A i 3.H razreda.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 22. 9. 2017.