Nagrade školi

PRAVO NA BESPLATANI POKAZ ZET-a

Sve informacije o ostvarivanju prava na besplatnu pokaznu kartu ZET-a pažljivo pročitajte na ovom linku: ​http://www.zagreb.hr/ostvarivanje-prava-ucenika-i-studenata-na-besplatn/102483.

Pravo na besplatnu godišnju ili mjesečnu pokaznu kartu ZET-a, ako to pravo ne ostvaruju po drugoj osnovi, imaju redoviti učenici, državljani Republike Hrvatske s prebivalištem u Gradu Zagrebu, čiji su ukupni mjesečni prihodi po članu kućanstva ostvareni u 2016. godini, jednaki ili manji od 2.000,00 kuna i azilanti s boravištem u Gradu Zagrebu, kojima je odobren azil sukladno Zakonu o azilu.​ Svi obrasci za prijavu se nalaze na linku.

objavio: Željka Vidović   datum: 26. 9. 2017.