Nagrade školi

EUHARISTIJSKO SLAVLJE

Na euharistijskom slavlju koje se održalo u petak 20. listopada 2017. u crkvi Sv.Petra  povodom Jesenske katehetske škole sudjelovali su i naši učenici. U prisutnosti 60-ak vjeroučitelja bili su na misi i mnogi učenici sa svojim roditeljima. Učenice drugog razreda Iva i Elizabeta koje su na misi su čitale molitvu vjernika bile su u pratnji vjeroučitelja Nenada Palića. Nakon mise učenici i roditelji su nastavili druženje u prostorijama Župe uz bogatu večeru i kolače.

objavio: Željka Vidović   datum: 26. 10. 2017.

UPISI 2018./2019.