Nagrade školi

BOŽIĆNI ATLETSKI MITING - BRATISLAVA 2017.

Na Božićnom atletskom mitingu, koji se održao 14. i 15. prosinca 2017. u Bratislavi, naši učenici su osvojili zlatne medalje u skoku u dalj, trčanju na 400 metara i trčanju na 60 metara. Srebrne medalje osvojili su u trčanju na 60 metara i u skoku u dalj, dok su brončane medalje osvojili u skoku u dalj i trčanju na 60 metara. Čestitamo!

Nakon podjele medalja održana je božićna tombola na kojoj su sudionici dobili lijepe nagrade.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 18. 12. 2017.

UPISI 2018./2019.