Nagrade školi

BOŽIĆNA PRIREDBA 2017.

Zadnji dan nastave smo obilježili tradicionalnom božićnom priredbom i podjelom poklona svim učenicima. Za učenike A turnusa priredba je bila 15.12.2017., a za učenike B turnusa 22.12.2017. Na početku priredbe ravnateljica je pozdravila sve prisutne, zahvalila svima koji su se odazvali na našu božićnu humanitarnu akciju te dala zahvalnicu predstavnicima AKD-a koji su i ove godine pokazali svoje veliko srce za naše učenike s najvećim broj darovanih poklona. Dramska i plesna družina te školski zbor svojim su prigodnim programom uljepšali ovaj dan i podsjetili nas da Božić nisu pokloni već ljubav i dobrota jednih prema drugima.

Hvala svima koji su se odazvali na našu božićnu akciju i svojim darovima razveselili naše učenike! Osmijesi na licima su rekli sve u što se i sami možete uvjeriti po fotografijama.

objavio: Željka Vidović   datum: 22. 12. 2017.

UPISI 2018./2019.