Nagrade školi

Ovaj mjesec: 1916

DAN SIGURNIJEG INTERNETA 2018.

Danas obilježavamo Međunarodni Dan sigurnijeg interneta pod motom “Stvaranje, povezivanje i dijeljenje poštovanja: Bolji internet počinje s vama“. Sudjelovali smo na webinaru, radionicama i igrama u organizaciji Centra za sigurniji Internet. Danas možete provjeriti koliko znate o sigurnosti na Internetu u nagradnom kvizu na ovom linku http://www.dansigurnijeginterneta.org/

5 savjeta za sigurno korištenje Interneta pogledajte OVDJE, a kakve riječi smijete koristiti pogledajte OVDJE.

objavio: Željka Vidović   datum: 6. 2. 2018.

UPISI 2018./2019.