Nagrade školi

MAŠKARE I KARAOKE

Utorak, 13.2.2018. bio je jako zabavan dan u našoj školi. Maskirali smo se, pjevali i plesali. Imali smo natjecanje u karaokama na kojem je sudjelovalo osmero učenika. Logopedica Jadranka Bižić je organizirala priredbu i maškare te nas nasmijala duhovitim tekstom koji je napisala za voditelje. Knjižničarka Željka Vidović je pripremila koreografiju s našim šarenim plesačicama te plesne karaoke na kojima smo svi zajedno zaplesali. Hvala svim profesorima i učenicima koji su se maskirali!

objavio: Željka Vidović   datum: 14. 2. 2018.

UPISI 2018./2019.