Nagrade školi

IGRE NAŠIH STARIH

Igra je primarni način učenja o sebi, drugima i okolini. Nekad su djeca provodila puno vremena u međusobnoj komunikaciji i učenju kroz igranje raznih igara. Danas su više fokusirana na digitalne igre u kojima nedostaje osobni susret i međusobna komunikacija. Kroz ovaj projekt željeli smo našim učenicima priuštiti radost i veselje koje su profesori doživjeli u svom djetinjstvu. Igre su bile raspoređene u tri prostorije. U dvorani za tjelesni se igrao gumi-gumi, hula hop, pikulanje, tačke, tri noge, nošenje loptice na žlici i uže za preskakanje. U prostoriji PSP-a se igrao križić-kružić, crni Petar, memory, država-grad i son-makaron. U knjižnici su bili glazbeni stolci, Crna kraljica, toplo-hladno i školice. Neki učenici su bili pomagači koji su drugima objašnjavali pravila igre i pomagali im u igranju. Svi zajedno smo se odlično zabavili, a anketa je pokazala da je velika želja učenika da ponovimo ovaj projekt!

objavio: Željka Vidović   datum: 9. 2. 2018.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!