Nagrade školi

APLIKACIJA "ZAUSTAVIMO NASILJE U ŠKOLAMA"

Dragi roditelji i učenici, na ovom linku možete besplatno skinuti mobilnu aplikaciju "Zaustavimo nasilje u školama" koja je nastala u sklopu međunarodnog projekta Thin line.
Hrvatska verzija aplikacije prilagodba je norveške mobilne aplikacije Stopp mobbing i skolen koja je nastajala 2012.-2013. godine. Kreirala ju je norveška novinska agencija Stavanger Aftenblad, koja je dala suglasnost za njezin prijevod, korištenje i besplatnu distribuciju u Republici Hrvatskoj u sklopu projekta Thin Line.

Više informacija o sigurnosti na Internetu i društvenim mrežama pogledajte u rubrici "Sigurno surfanje" koja se nalazi na dnu lijevog stupca ovog portala.

objavio: Željka Vidović   datum: 15. 2. 2018.

UPISI 2018./2019.