Nagrade školi

HRVATSKI DAN BEZ DUHANSKOG DIMA

Na prvi dan korizme obilježili smo Dan bez duhanskog dima. Cilj radionice koju su vodile profesorice Tamara Berić-Blažić i Nikolina Pupić-Grmovšek bio je potaknuti pušače na prestanak pušenja. Ovaj je dan, uz razmišljanja o odricanju, prilika da pušači razmisle i o svojoj ovisnosti o pušenju duhana, svom zdravlju i zdravlju svojih bližnjih kao i drugih osoba u okolini koje udišu duhanski dim. Ovaj dan se obilježava od 2003., a kampanju je započeo Hrvatski zavod za javno zdrastvo.

objavio: Željka Vidović   datum: 16. 2. 2018.

UPISI 2018./2019.