Nagrade školi

PROJEKT GrEAT

Veliko nam je zadovoljstvo obavijestiti vas da je od ove godine naša škola uključena u novi EU projekt pod nazivom „GrEAT“ (Green Education for Active Talents). Tijekom projekta naši nastavnici i učenici bavit će se temom održivog razvoja, zelene ekonomije i zelenih poslova. Projekt traje 2 godine, a vjerujemo da će biti uspješan baš kao i prethodni koji je dobio nagradu Europske komisije. Partneri na ovom projektu su organizacije iz 4 europske države: Italija, Španjolska, Francuska i Hrvatska.

objavio: Željka Vidović   datum: 10. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!