Nagrade školi

LIKOVNI NATJEČAJ SFere

Učenici 3.C razreda sudjeluju u likovnom natječaju SFere, Društva za znanstvenu fantastiku iz Zagreba. Tim povodom izradili su likovni rad na temu kolektivne iluzije s elementima znanstvene fantastike. Tema na prvi pogled djeluje vrlo komplicirano, ali uz početnu podršku i pojašnjenja, učenici su jako dobro shvatili problematiku i zadatak te veselo krenuli na posao! Pogledajte što su izradili i poželite nam uspjeh na natječaju. :)

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 11. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.