Nagrade školi

DRŽAVNA SMOTRA UČENIKA S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU 2018.

U organizaciji  Obrtničke škole Koprivnica i Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih u Koprivnici je u petak 13. travnja 2018. otvorena  17. Državna smotra učenika s teškoćama u razvoju. Na smotri je sudjelovalo stotinjak učenika i mentora iz 28 hrvatskih škola. Iako sve škole nemaju iste uvjete rada, izloženi radovi su pokazali da se učenicima  nastoji omogućiti uspješno osposobljavanje za neko zanimanje. Smotra je bila i prigoda za upoznavanje, druženje te  razmjenu iskustava kako samih učenika tako i njihovih mentora.

Prigodnim govorima u sklopu programa otvorenja, prisutnima su se obratili zamjenik župana Ratimir Ljubić, stručna savjetnica Ministarstva znanosti i obrazovanja Sandra Jukić, predstavnik Agencije za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih Siniša Markulin, ravnatelj koprivničke Obrtničke škole Zlatko Martić te gradonačelnik Koprivnice Mišel Jakšić, a ravnateljica naše škole mr. sc. Đana Baftiri i profesorica Petra Međimorec-Grgurić  su vodile okrugli stol.

U glazbenom dijelu programa nastupili su učenici Obrtničke škole Koprivnica te Umjetničke škole „Fortunat Pintarić“.

Sudionicima smotre su na kraju podijeljene zahvalnice kao i prigodni pokloni.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 14. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.