Nagrade školi

EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše Škole,

Poslušajte emisiju „Nadom nošeni“ na Radio Mariji u nedjelju, 22. travnja 2018. u 16 sati.

Tema: Izrada završnog rada u školskoj knjigovežnici, projektne i sportske aktivnosti u Školi.

Gosti; prof. TZK Davor Lukačević, radni instruktor Anđelka Pavković i učenici.

Emisija donosi javljanje iz školske knjigovežnice i predstavlja zanimanje pomoćnog knjigoveže za koje se učenici ondje osposobljavaju i gdje se izradom završnog rada pripremaju za završni ispit. Uz to predstavlja sportske aktivnosti u kojima učenici sudjeluju i kroz koje ih nastavnici TZK pripremaju za sportska natjecanja na kojima predstavljaju školu i domovinu. O projektnim aktivnostima i rezultatima projektnog petka izvještavaju učenici kroz priloge koje su tijekom projekta snimili uz pomoć nastavnika.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 20. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.