Nagrade školi

POSJET UREDU PUČKE PRAVOBRANITELJICE

U utorak, 24.4.2018. dio maturanata posjetio je Ured pučke pravobraniteljice. Od savjetnika pučke pravobraniteljice Arona Pecnika učenici su doznali zašto je ova institucija važna i na koji način služi građanima. Učenici su vrlo aktivno sudjelovali u raspravi o ljudskim pravima, diskriminaciji i aktualnim pitanjima, a na konkretnim primjerima su čuli kako je Ured pučke pravobraniteljice pomogao u zaštiti građana.

Na pragu zrelosti važno je da maturanti imaju prave informacija o ovim temama i zato izrazito cijenimo suradnu s Uredom pučke pravobraniteljice.

Fotografije sa susreta pogledajte u foto-galeriji.

objavio: Željka Vidović   datum: 25. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.