Nagrade školi

ZELENA ČISTKA VAS POZIVA DA PRUŽITE SVOJU RUKU ZA ČIŠĆU HRVATSKU!

Dragi učenici, povodom Dana planete Zemlje održat će se akcija čišćenja školskog okoliša i prikupljanje otpada u ponedjeljak 30.4. 2018. u 10 sati. Dođite u sportskoj odjeći i obući! Donesite plastične boce i čepove,i baterije koje ćemo odložiti u za to predviđene spremnike. Naša škola uključena je u projekt „ Zelena čistka- jedan dan za čisti okoliš“. Vaše sudjelovanje je od velike važnosti jer ste vi naraštaj koji treba aktivno sudjelovati u očuvanju okoliša. Nakon akcije čišćenja družit ćemo se s posebnim gostom. Davor Rostuhar će nam pričati o svom putovanju na Antarktiku.

Ponosno sudjelujmo u najvećoj akciji čišćenja u Lijepoj našoj!

objavio: Željka Vidović   datum: 25. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!