Nagrade školi

3. ZAGREBAČKI OBRTNIČKI SAJAM

Učenici koji izučavaju zanimanje pomoćni galanterist posjetili su 3. Zagrebački obrtnički sajam. Na sajmu se promoviraju različita obrtnička zanimanja, a u svrhu motivacije mladih za upis u strukovne obrtničke škole.

Održale su se i razne prigodne manifestacije kao što su modne revije, frizerski show, revija kozmetičara, cvjećara, nagradne igre za učenike  te su se mogli pogledati i kratki filmovi o nekim zanimanjima kao što je npr. zanimanje galanterist.

Sajam je vrlo posjećen organiziranjem posjeta učenika osnovnih i srednjih škola.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 27. 4. 2018.

UPISI 2018./2019.