Nagrade školi

IZLOŽBA UČENIČKIH RADOVA

Suradnjom škole i lokalne zajednice učenici imaju priliku obogatiti svoje iskustveno učenje kreiranjem bogatih veza sa zajednicom. U cilju toga, u prostoriji MO Ciglenica, 3.5.2018. održana je izložba učeničkih radova "Recimo NE nasilju". Posjetitelji su imali priliku pogledati radove koje su učenici izradili povodom Dana ružičastih majica. Dramska družina 1.F razreda izvela je humoristični igrokaz. Posjetitelji su sudjelovali na radionici ukrašavanja platnenih vrećica te su imali priliku vidjeti radove učeničke zadruge, PSP-a, RO-a i knjigovežnice.

Zahvaljujemo učenicima Elektrostrojarske obrtničke škole i njihovoj knjižničarki Dragici Kvesić što su svojim dolaskom podržali našu lokalnu suradnju. Posebno hvala predsjedniku MO Ciglenica Romanu Lončaru na suorganizaciji izložbe.

objavio: Željka Vidović   datum: 4. 5. 2018.

UPISI 2018./2019.

U IZRADI!