Nagrade školi

SUSRET KUHARA

U petak, 4.5.2018. u Varaždinu je održan susret kuhara-učenika iz Centra za odgoj i obrazovanje iz Varaždina, Zagreba, Rijeke i Pule. Iz naše škole sudjelovalo je troje učenika iz 3.C, a stručni voditelji su bili nastavnik Petar Beneti i pedagoginja Tamara Štimac. Svrha susreta je održavanje tradicije, druženje učenika iz ovih škola i učenje. Učenici su pripremili jelo na temu "Zeleno je zdravo“ i slasticu Varaždinski klipići. Nakon pripreme jela uslijedila je prezentacija i degustacija jela te druženje uz razgovor.

objavio: Željka Vidović   datum: 8. 5. 2018.

UPISI 2018./2019.