Nagrade školi

POSJET TVORNICI URIHO

Učenici II. L i III. A koji izučavaju zanimanje pomoćnog galanteriste 21. svibnja 2018. posjetili su tvornicu URIHO - Ustanovu za profesionalnu rehabilitaciju i zapošljavanje osoba s invaliditetom, pogon Kožne konfekcije i galanterije u Supilovoj 1.

Uz stručno vodstvo gosp. Željka Bigovića - šefa proizvodnje učenici su razgledali proizvodne pogone te se upoznali s procesom proizvodnje proizvoda koji se trenutno izrađuju, a to su modni ruksaci, vojni prsluci i šatorska krila. Prilikom posjeta učenici su se upoznali i s radnicima koji su nekada bili učenici naše škole.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 22. 5. 2018.

UPISI 2018./2019.