Nagrade školi

Ovaj mjesec: 2038

DAN OTVORENIH VRATA I OTVORENJE PRAKTIKUMA

Dana 18. svibnja 2018. svečano smo otvorili ugostiteljski praktikum za učenike  koji se školuju u zanimanjima pomoćni konobar i pomoćni kuhar i slastičar. Taj dan je bio i Dan otvorenih vrata škole. Povodom ova dva događaja u školi smo imali priredbu na kojoj su nastupale dramska i plesna družina te gosti. Zahvaljujem svim uvaženim gostima na dolasku, a posebno ravantelju i profesorima u mirovini. Bilo je lijepo sjetiti se zajedničkih trenutaka! Više o svemu pročitajte u novom broju našeg časopisa koji će uskoro izaći iz tiska.

objavio: Željka Vidović   datum: 23. 5. 2018.

UPISI 2018./2019.