Nagrade školi

RECIKLASIČARI - ZA LJEPŠU NAŠU

Učenici naše škole sudjelovali su na ekološko - edukativnom glazbenom natječaju za djecu i mlade pod nazivom „Reciklasičari - za ljepšu našu“, koji je pokrenuo Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost u suradnji s Ministarstvom zaštite okoliša i energetike. Ove godine Fond je pripremio posebno kreativan zadatak za sve natjecatelje. Riječ je o izradi glazbenih instrumenata od različitih vrsta otpada: papira, stakla, metala, plastike, tekstila i ostalog. U vrlo jakoj konkurenciji naši učenici su se plasirali među 30 najboljih. Čestitamo!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 6. 6. 2018.

UPISI 2018./2019.