Nagrade školi

Ovaj mjesec: 1916

EDUKACIJA ZA NASTAVNIKE U SKLOPU EU PROJEKTA GrEAT

Dragi učenici i roditelji,

od 13.do 15. lipnja 2018. će se u našoj školi održati prva edukacija za nastavnike u sklopu EU projekta GrEAT (Zelena edukacija za aktivne talente).

Na edukaciji će sudjelovati 30-ak nastavnika iz Italije, Španjolske, Francuske i Hrvatske kako bi razmijenili korisne nastavne materijale za rad s učenicima srednjih škola na temu mogućnosti zapošljavanja u sektoru „zelene ekonomije“ i „zelenih poslova“.

Za vrijeme boravka partnera u Zagrebu, održat će se i drugi transnacionalni projektni sastanak. Veselimo se ugostiti naše partnere!

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 11. 6. 2018.

UPISI 2018./2019.