Nagrade školi

30. SMOTRA UČENIČKIH ZADRUGA REPUBLIKE HRVATSKE

12. i 13. listopada 2018. učenička zadruga „DAR-MAR“ sudjelovala je na  30. smotri učeničkih zadruga Republike Hrvatske koja se održala u Vinkovcima. To je manifestacija koja predstavlja festival stvaralaštva, kreativnosti, inovativnosti i poduzetništva djece i mladih, a svoje proizvode prezentiralo je 78 najboljih učeničkih zadruga iz 21 županije iz Hrvatske i jedna iz inozemstva. Učenice Marija i Ružica predstavile su zadrugu sekcijom cvjećarstva.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 14. 10. 2018.

UPISI 2018./2019.