Nagrade školi

ZDRUŽENI MALONOGOMETNI TURNIR - ZAPREŠIĆ 2018.

U gradskoj dvorani na stadionu NK Intera u Zaprešiću, dana 20. studenog 2018. godine, održan je već tradicionalan malonogometni turnir u združenom nogometu pod nazivom Ban Josip Jelačić. Na turniru je nastupila i nogometna ekipa naše škole, koja je u najjačoj jakosnoj skupini sa dvije uvjerljive pobjede zasluženo osvojila prvo mjesto. Zahvala organizatoru, Društvu specijalnih sportova Luč - Zaprešić i svim sudionicima na fer i korektnom sportskom natjecanju.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 21. 11. 2018.

UPISI 2018./2019.