IZRADA BORA OD RECIKLIRANOG MATERIJALA

U sklopu EU projekta GrEAT, koji se u našoj školi provodi već drugu godinu, učenici su izradili bor od recikliranog materijala. Za izradu su upotrijebili: stare ljestve, paletu i grane, a ukrase su izradili od starih CD-ova i plastičnih čepova. Ovaj prekrasni bor smo izložili u Knjižnici „Bogdan Ogrizović“ u Preradovićevoj 5. Proces izrade bora popratile su naše kamere tako da uskoro očekujte video uradak koji će naši učenici izraditi u sklopu projekta GrEAT.

#greenjobs #greeneconomy #erasmusplus #schooleducation#greatproject

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 10. 12. 2018.