SNIMANJE VIDEA O EKOLOGIJI

12. prosinca 2018. naši vrijedni učenici i nastavnice su snimali video na temu učenja o ekološkim problemima i njihovim rješenjima. Video je snimljen u sklopu ERASMUS+ projekta Great project_Green Education for Active Talents.

Na ovaj način želimo ukazati na neke od ekoloških problema u svijetu, ali i dati savjete kako svatko može dati svoj doprinos u očuvanju prirode.

Dok razmišljate što vi možete učiniti za prirodu, pričekajte naš video koji će uskoro biti objavljen :)

#greenjobs #greeneconomy #erasmusplus #schooleducation #greatproject

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 13. 12. 2018.