PRVA KROŠTULIJADA „ZAGORACA“

U sklopu božićne pripredbe koju su pripremili i izveli učenici škole, ove godine bilo je veselije zbog pripreme kroštula kojih su pripremili učenici ugostiteljske sekcije zadruge "Dar-Mar" zajedno sa učenicima prvih razreda pomoćnih kuhara i slastičara te pomoćnih konobara zajedno sa svojim nastavnicima. Učenici su bili jako sretni i zadovoljni jer su svojim sudjelovanjem upotpunili slavlje. Višak slastica kao i ostali proizvodi namijenjeni su izložbenim prodajama koje su organizirane na više mjesta tijekom prošlog vikenda. Hvala svima koji su odvojili dodatni trud i napor u pripremi i organizaciji.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 15. 12. 2018.