EMISIJA NA RADIO MARIJI

Dragi učenici, roditelji i prijatelji naše škole,

u nedjelju, 27. siječnja 2019.  u 16 sati poslušajte na Radio Mariji emisiju „Škola za život“ iz ciklusa emisija „Nadom nošeni“. U njoj će biti riječi o prvom natjecanju naših učenika koji se školuju za zanimanje pomoćni cvjećar, a koje se boduje za državno natjecanje. Naime, naši učenici su do sad mogli sudjelovati samo na smotrama, a sada im se po prvi put pruža mogućnost i za natjecanje s ostalim učenicima.  Bit će govora i o aktivnostima učeničke zadruge „DAR – MAR“ tijekom siječnja, tj. njihovoj radionici s INA KLUBOM VOLONTERA, kao i o drugim zanimljivim temama iz života škole.

Cilj emisije je poticanje natjecateljskog duha među našim učenicima i pokazivanje kako i oni mogu biti marljiv, kreativni,  inovativni, odgovorni i uspješni.

U emisiji sudjeluju: mr. sc. Đana Baftiri, ravnateljica škole, prof. Sanja Prah, voditeljica učeničke zadruge „DAR –MAR“, prof. Dijana Matić, dipl. ing. agr., g. Anka Pašalić te učenici Antonija, Elizabeta, Benjamin... Voditelj je vjeroučitelj Vinko Jelušić.

objavio: Ksenija Pinterić   datum: 24. 1. 2019.